Інноваційні технології для вашого бізнесу

Наші Послуги

Повний цикл розробки програмного забезпечення з індивідуальним рішенням для Вашого бізнесу

Ми надаємо послуги з розробки програмного забезпечення повного циклу в різних стеках технологій та сферах бізнесу. Ми розроблюємо власні рішення, які роблять бізнес ефективнішим, полегшуючи життя наших клієнтів. Підтримуйте свою бізнес-інфраструктуру за допомогою масштабованого програмного забезпечення, що покращує ключові аспекти вашого підприємства.

Отримайте доступ до наших галузевих знань для проектування, побудови та масштабування вашого нового програмного рішення. Забезпечте успіх свого продукту за допомогою наших послуг з розробки програмного забезпечення повного циклу та досвіду в численних стеках технологій та бізнес-сферах.

Діджитал консалтинг

Основна мета діджитал консалтингових послуг орієнтована на допомогу компаніям та організаціям найбільш ефективно досягати своїх цілей та залишатися актуальними на ринку за допомогою інформаційних технологій та цифрових каналів.

З цією метою ми надаємо весь спектр послуг від стратегії до інтеграції системи, аналізу даних та управління програмним забезпеченням. Як результат, застосування діджитал консалтингу забезпечує цілий ряд певних переваг для бізнесу.

Наші консалтингові послуги спрямовані на те, щоб ваш бізнес залишався на пульсі світових ринків та відповідав сучасним технологічним тенденціям. Наші експерти будуть з вами на кожному кроці життєвого циклу розробки програмного забезпечення. Завдяки нашій широкій технічній та технологічній компетенції ваші проривні ідеї швидко перетворяться в ефективні результати для бізнесу. 

Технічна підтримка програмного забезпечення

Це постійний сервіс, який забезпечує підтримку програмного рішення. Ця послуга включає виправлення помилок, вирішення проблемних питань, розробку нових функцій та оновлення коду. Наша команда підтримки оперативно фіксує проблеми, та виправляє їх. Ми реєструємо проблеми протягом 24 годин та інформуємо вас про хід їх вирішення.

Ми будемо працювати з вашою ІТ-командою для швидкого вирішення питань. Технології та технологічно залежний бізнес часто зазнають величезних змін, щоб бути в курсі сучасних технологій, важливо регулярно оновлювати програмні рішення. Послуги з підтримки програмного забезпечення допоможуть вам тримати руку на пульсі сучасних технологічних тенденцій та завдяки цьому ефективно використовувати свої переваги.

 

Аналітичні послуги

Що стосується аналітичних послуг, ми робимо наших клієнтів лідерами у своїй ніші, аналізуючи відповідні закономірності та прогнозуючи майбутні тенденції у бізнес сферах. Організації можуть використовувати наші аналітичні шаблони, які вже мали місце, так і ті, які ще мають відбутися. Ми пропонуємо повний спектр послуг, що дозволяє нашим клієнтам отримати життєво важливу інформацію про раніше невикористані ресурси даних.

Ми застосовуємо фірмову структуру даних у поєднанні з такими популярними технологіями з відкритим кодом, як Apache Hadoop, Spark та Kafka, а також алгоритми машинного навчання, щоб забезпечити повний набір інструментів для зберігання, обробки та аналізу великих обсягів даних. Ми забезпечуємо повну видимість ваших даних за допомогою інтерактивних звітів та інтуїтивних інформаційних панелей, які роблять аналітику зрозумілою на всіх рівнях вашої організації.

Переваги

1
ЦІНИ

Як тільки клієнт буде задоволений нашим сервісом, ми можемо запропонувати конкурентні знижки для сприяння тривалим робочим відносинам.

2
ДОСТУПНІСТЬ

У разі будь-якого запиту ми завжди доступні. Наші клієнти можуть зв’язатися з нами по телефону або електронною поштою, щоб відповісти на будь-які запитання чи занепокоєння.

3
ГЛОБАЛЬНА ПРИСУТНІСТЬ

Ми займаємося бізнесом не лише на місцевому рівні, а й за кордоном. Наша міжнародна команда займається бізнесами з усіх куточків світу.

4
ПОСИЛЕНИЙ КОНТРОЛЬ

Наше прекрасне програмне забезпечення та цифрові продукти, орієнтовані на результати, покращують цінність бренда, довіру до нього та успіх бізнесу в Інтернеті в Інтернеті.

5
24/7 ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

Наші клієнти можуть стежити за результатами своїх маркетингових кампаній за допомогою моніторингу в режимі реального часу. Наша команда експертної підтримки завжди готова надати актуальні звіти з вичерпною статистикою, статистикою та коментарями.

6
ЗВІТНІСТЬ

Щомісяця наші клієнти зустрічаються з нашими експертами, щоб підвести підсумки свого прогресу та вивчити будь-які нові можливості. За однією доступною ціною ми пропонуємо регулярні звіти про результати діяльності для постійної оцінки та звітності.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛАЙВ ВІЖН»

Адреса реєстрації: Україна, 01014, місто Київ,
вул. Соловцова Миколи, будинок 2, офіс 38

Напишіть нам. Що вас цікавить?

    © ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛАЙВ ВІЖН» 2020